Česká asociace povinných

Proč vás nikdo nemá rád

Zveřejnil:   Lukáš Musil
Dne:   15. 10. 2019
Reakce na článek v Pravém Prostoru pod názvem : Proč nás nikdo nemá rád, jehož autorem je exekutor Plášil

Pan Plášil, a není to jediný exekutor, je natolik psychicky odolný, že ho nerozhodí osudy dlužníků bez ohledu na to, jak na ně exekuce dopadla...můj názor je, že jde o sociopatické chování, ony ty exekuce nejen občas, ale velice často jsou jaksi morálně vadné opřené o v neprospěch dlužníka vyrobené zákony na míru pro exekuční byznys. Pan Plášil by asi taky nebyl rád, kdyby za neschopnost něco splatit byl odměněn nelogicky povinností splatit násobky toho, co zaplatit nezvládl. To samo o sobě je hloupost, a o to větší, že ty peníze nejdou jako satisfakce věřiteli, ale jdou obchodníkům s dluhy a jejich vymahačům. Stejnou práci zvládá stát prostřednictvím třeba Celní správy za nějakých 10 % nákladů.

Pan Plášil je i zcela imunní vůči dětským dluhům, jsou vinou politiků jak říká. No a tohle přesně ukazuje charakter, tyto postoje. Takto se v Norimberku hájili všichni zločinci, já nic, jen jsem plnil rozkazy, o táborech smrti jsem nic nevěděl.....Ta paralela je zřejmá.

A víte proč vás nikdo nemá rád?

Právě pro tu sociopatii, neschopnost pochopit matku s dítětem, že nájem musí zaplatit.

Proto, že obcházíte zákony, aby jste získali víc, než vám je oficiálně dovoleno, takže navyšujete náklady exekucí fiktivními úkony, snižujete si daňové základy marnými exekucemi, což je mimochodem daňový zločin, kradete lidem v domácnostech i mimo zabavené věci, zabavujete i nezabavitelné části mzdy a je vám jedno, že tak člověk padne do další exekuce, nakonec to je pro vás dobře, že?

Kradete dětské vybavení, kola, hračky, trampolíny..to už chce hodně hovadismu, nerespektujete majetek třetích osob, zpupně ho kradete a sami sobě to odůvodňujete výkonem spravedlnosti.

Není to výkon spravedlnosti, je to zločin proti lidskosti, marně se schováváte za zákon a spravedlnost, jste ZLOČINCI, jste stejná lůza jak nacisti, stejně se i chováte a stejný konec zasloužíte. Napsal jsem tak desetinu toho, proč vás nikdo nemá rád a víc nenapíšu, i když by bylo co, je mi totiž na blití z vašich pokřivených duší.

Upřímně je mi líto i vašich kolegů, kteří jsou poctiví a musí s vámi v tom spolku být, ale jim vděčíte za hodně. Být totiž všichni stejní jako vás cca 30, co jste se z peněz a moci pomátli natolik, že se cítíte nedotknutelní a všemocní, tak už vás národ dojednoho pochytal a postavil na hranici.

Žádný strom neroste do nebe a ještě nikdy nezůstalo zlo nepotrestáno. I vy se jednou dočkáte, a až budou v budoucnu procesy se zločinci vašeho typu, budou se na vás lidé poprvé usmívat, ale to neuvidíte, budete k nim zády v lavici obžalovaných.

 

autor : Jan Brezáni