AKTUALITY
Aktuality: 1
ČESKÁ ASOCIACE POVINNÝCH
Vypisujeme anketu o anticenu - ČERNÝ ČÁP - Byla na Vás vedena exekuce a máte pocit že byla vedena nezákonnými prostředky ? Nebo byl jste svědkem činnosti vykonavatelů ? Tato cena se od letošního prvního ročníku uděluje za nejhůře odvedenou práci na poli exekučním. Především za hrubé nedodržování zákonů, lichvy, zločinného spolčení, útisku, vyhrožování, žádné dávky empatie, podílu na sebevraždách, likvidaci a genocidy na obyvatelstvu národa Českého. Pravidla soutěže: Česká asociace povinných vypisuje tyto kategorie:
 • 1. Nejhorší exekuční úřad
 • 2. Nejhorší exekutor, nebo vykonavatel
 • 3. Největší pitomec, který přispěl svojí činností o rozkvět v tomto roce k prohloubení utrpení lidí.
 • Hlasovat je možno pouze na stránkách České Asociace povinných a to tak, že do komentářů vepíšete své kandidáty na 1, 2, 3 , místo v soutěži o ANTICENU - ČERNÝ ČÁP - Pořadatel: Česká asociace povinných, si vymiňuje případné změny soutěže a jejich možné úpravy. V případě změn, budou účastníci soutěže informováni zde na stránkách ČAP. Ceny i z věnováním budou předány vítězům ankety osobně !
  Vzhledem k tomu, že 1 ročník soutěže začíná v tomto roku. Dovolujeme si dodatečně udělit čestnou cenu za výše spáchané činy panu JUDr. Tomáši Vránovi.
  Tímto sdělujeme že ČAP, předá čestnou cenu ČERNÉHO ČÁPA , Vránovi, dá na vědomí Pelikánovi a bez tak to přistane na stole Sokolovi a nevíme jestli se celou záležitostí tak nebude zabývat spolek na ochranu ptactva České republiky.
  Anketa končí: 31.12.2017.
  Facebook ČAP
  Tyto webové stránky provozuje - Česká asociace povinných z.s. - 2016/4